ZADZWOŃ

Niedziela - Czwartek 12:00 - 22:00
Piątek - Sobota 12:00 - 23:00
 

Nasze restauracje

lut 1, 2018

Co zrobić, by wycieczka do Torunia była udana?


Kategoria: Aktualności
Napisał: metropolis

Ciekawy, pełen wrażeń wyjazd do Torunia może zostać w pamięci na całe życie. Po latach wspomina się nie tylko poszczególne miejsca, ale również konkretne sytuacje i zdarzenia. Obiad w restauracji, gdzie serwuje się świetne dania kuchni włoskiej, to jeden z milszych akcentów wycieczki. 

 

Nie ma czasu na nudę!

Nie każda wycieczka musi polegać na monotonnym zwiedzaniu zbyt wielu zabytków i wielogodzinnym słuchaniu opowieści przewodników. Nie należy przeładowywać programu dnia. Lepiej jest zobaczyć mniej, ale wiele rzeczy zapamiętać i mieć z tego satysfakcję. Organizacja wyprawy to prawdziwe wyzwanie. Trzeba się to tego zadania solidnie przygotować, przemyśleć szczegóły programu i dopasować je do potrzeb i zainteresowań uczniów.

Warto wiedzieć, że wiele miast oprócz stałych atrakcji, takich jak np. zwiedzanie zamków i muzeów, organizuje czasowe imprezy (także plenerowe), które przypadają zwykle na cieplejsze miesiące (od maja do października). W Toruniu jest to np. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek „Spotkania”. To fantastyczne wydarzenie organizowane jest zwykle w październiku i rozpoczyna się kolorową, bardzo wesołą paradą poprzebieranych aktorów, którzy prezentują różne sztuki mieszkańcom na głównym trakcie Torunia.

By wycieczka przyniosła odbiorcom jak najwięcej treści edukacyjnych, można już wcześniej, w trakcie planowania, wstępnie zarysować historię miasta, którego celem jest wycieczka. Przedstawienie ciekawostek, opisanie np. atrakcji nowoczesnego, interaktywnego muzeum rozpali ciekawość i zachęci do późniejszego, bardziej jeszcze intensywnego zwiedzania, a co za tym idzie, łatwiejszego nabywania wiedzy.

 

Czas na przyjemności

Podczas planowania poszczególnych etapów wycieczki, warto wziąć  pod uwagę swoje preferencje do zwiedzania. Wielu z nas ma osobiste, dobre doświadczenia, bo byli już w danym miejscu. Mogą oni np. znać świetne miejsce, gdzie serwuje się różne smakowite dania. Wiele osób w Toruniu zdecydowanie poleca restaurację Stare Metropolis. Dla grup zorganizowanych przygotowano specjalną ofertę i atrakcyjne ceny za posiłki. Tu zawsze panuje miła atmosfera, a z jedzenia zadowolona będzie zarówno młodzież, która uwielbia pizzę, jak i każdy, prawdziwy koneser kuchni włoskiej.

Alt: Toruń Restauracja Widok Panoramy Miasta
Title: Toruń Panorama Miasta
ul. Łazienna 26
ul. Podmurna 28
SZEF KUCHNI POLECA

CZARNE SPAGHETTI

z krewetkami w sosie pomidorowym

Galeria

Zobacz całą galerię

Kontakt

Logo stare metropolis

Menager

503 097 060
jola@staremetropolis.pl

Kierownik-ul. Łazienna

Stare Metropolis

ul. Łazienna 26

87-100 Toruń

512 196 310

Kierownik-ul. Podmurna

Stare Metropolis

ul. Podmurna 28

87-100 Toruń

530 741 653

Dane adresowe firmy
Metropolis Sp. z. o.o.
87-100 Toruń ul. Podmurna 28
NIP 956 20 29 373

 

 

 

Zamówienia na wynos z ODBIOREM osobistym 

  • 512 196 310
  • 530 741 653 

 

  

 

 

Menager

Rezerwacje grupowe


jola@staremetropolis.pl

 biuro@staremetropolis.pl

 

 

 

 

 

 

Biuro

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 17.00

biuro@staremetropolis.pl

tel. 56 621 04 05

kom. 731 089 675