ZADZWOŃ

Niedziela - Czwartek 12:00 - 22:00
Piątek - Sobota 12:00 - 23:00
 

Nasze restauracje

sty 9, 2018

W niedzielę wybierz się do restauracji w Toruniu!


Polacy uwielbiają spotykać się w wesołym, rodzinnym gronie. Czas upływa wtedy na długich rozmowach przy suto zastawionym stole. Przygotowanie smakowitych dań jest jednak pracochłonne, dlatego warto czasem wybrać się do dobrego lokalu gastronomicznego, gdzie zostaniemy mile i profesjonalnie obsłużeni.

Kategoria: Aktualności
Napisał: metropolis

Dlaczego jemy poza domem?

Obecnie obserwuje się w społeczeństwie, większe niż kilka lat wcześniej, zainteresowanie ofertą restauracji. Wiąże się to bezpośrednio ze wzrostem zamożności. Według raportu „Polska na Talerzu 2017”* Polacy najczęściej odwiedzają pizzerie (wskazało na nie 76 % respondentów), najbardziej smakuje nam kuchnia włoska, następnie polska i amerykańska. Na pytanie: „Dlaczego jadasz na mieście?” najczęściej padała odpowiedź – „Dla wygody”. Badani często wspominali także o oszczędności czasu oraz mówili, że restauracja to świetne miejsce do spotkania się z przyjaciółmi. Wiele osób wskazywało również na to, że po prostu lubią przesiadywać w lokalach gastronomicznych. Wybierając dane miejsce respondenci kierują się najczęściej rekomendacją znajomych i rodziny. W następnej kolejności ważne są także opinie zamieszczane w mediach społecznościowych i jest to dziś nowy, ale coraz bardziej liczący się trend.

 W poszukiwaniu dobrego smaku

 

Toruń to miasto wielu atrakcji. Szczególnie w weekend można skorzystać tu z bogatego wachlarza propozycji różnych imprez kulturalnych. Po fascynującym przedstawieniu teatralnym, czy emocjonującym koncercie, również nasze podniebienie domaga się czegoś wyjątkowego. Restauracja Stare Metropolis oferuje specjały kuchni włoskiej i polskiej, warto wspomnieć, że miejsce to emanuje szczególną atmosferą i wyróżnia się świetną obsługą. Tu dobry humor Gości jest gwarantowany. Tajemnica doskonałego smaku potraw ukrywa się w tradycyjnych, włoskich recepturach i świeżych, znakomitej jakości składnikach. Makarony są tu wyrabiane ręcznie, koniecznie trzeba spróbować np. czarnego spaghetti, tradycyjnego rigatoni czy ravioli z farszem grzybowym. Zdecydowanie największą popularnością cieszy się  oczywiście świetna włoska pizza, wypiekana w piecu opalanym drewnem bukowym. Stare Metropolis to niezwykły klimat i znakomite jedzenie, a czas spędzony w tym miejscu zawsze wspomina się bardzo miło. Gdy przychodzą wolne dni, warto dać wytchnienie gospodyni i zabrać całą rodzinę do restauracji. Toruń ugości wspaniale każdego, żądnego wrażeń smakosza!

* Raport „Polska na Talerzu” przeprowadzony w lutym 2017 r. przez IQS na zlecenie MAKRO Cash&Carry 

Alt: Niedzielny obiad w restauracji w Toruniu
Title: Niedzielny obiad w restauracji w Toruniu
ul. Łazienna 26
ul. Podmurna 28
SZEF KUCHNI POLECA

CZARNE SPAGHETTI

z krewetkami w sosie pomidorowym

Galeria

Zobacz całą galerię

Kontakt

Logo stare metropolis

Menager

503 097 060
jola@staremetropolis.pl

Kierownik-ul. Łazienna

Stare Metropolis

ul. Łazienna 26

87-100 Toruń

512 196 310

Kierownik-ul. Podmurna

Stare Metropolis

ul. Podmurna 28

87-100 Toruń

530 741 653

Dane adresowe firmy
Metropolis Sp. z. o.o.
87-100 Toruń ul. Podmurna 28
NIP 956 20 29 373

 

 

 

Zamówienia na wynos z ODBIOREM osobistym 

  • 512 196 310
  • 530 741 653 

 

  

 

 

Menager

Rezerwacje grupowe


jola@staremetropolis.pl

 biuro@staremetropolis.pl

 

 

 

 

 

 

Biuro

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 17.00

biuro@staremetropolis.pl

tel. 56 621 04 05

kom. 731 089 675