Aktualności

Restauracja z menu dla grup zorganizowanych w Toruniu


Gród Kopernika to miejsce, do którego zmierza wiele wycieczek szkolnych. Dzieci  z okolicznych miejscowości, przynajmniej kilka razy w okresie nauki w szkole podstawowej, odwiedzają Toruń. Muzeum Okręgowe, ratusz, planetarium i katedra Świętych Janów to obowiązkowe punkty w planie zwiedzania. Po ciekawych wrażeniach apetyt rośnie! Stare Metropolis przygotowało menu – oferta grupowa warte uwagi!

Co wszyscy widzą w Toruniu?

Stali mieszkańcy przyzwyczaili się do takich niezwykłości jak średniowieczne mury, zabytkowe, misternie zdobione kamienice i ogromne, pełne starych rzeźb i malowideł kościoły. Tymczasem na nowych gościach Toruń robi niesamowite wrażenie. Strzeliste wieże katedry, piękne, brukowane uliczki i niezwykła atmosfera przyciągają jak magnes. Przewodnicy mają o czym opowiadać — historia  Grodu Kopernika sięga wczesnych wieków średnich, w których głównymi postaciami byli rycerze, Krzyżacy, mieszczanie, a także królowie. Tajemnicze legendy i niezwykłe historie wyglądają tu z każdego zakątka.

Bardzo popularne wśród zwiedzających jest Żywe Muzeum Piernika, mieszczące się  przy ul. Rabiańskiej, co roku odwiedza je ponad 100 tysięcy ludzi. W tym niezwykłym miejscu dzieci, młodzież i dorośli mogą przez chwilę poczuć się jak w średniowieczu. Pod czujnym okiem Mistrza Piernikarskiego zgłębiają tajniki wypiekania unikalnych, toruńskich pierników.

Warto wiedzieć, że oprócz ciekawych muzeów w Toruniu w ciepłym sezonie odbywa się wiele plenerowych imprez. Przyjeżdżają znane zespoły rockowe i popowe, występują znani aktorzy i kabarety. Na większość z tych wydarzeń wstęp jest bezpłatny.

Gdzie w Toruniu można dobrze zjeść?

Wyjazd z młodzieżą wydaje się sprawą prostą, jednak to tylko takie zewnętrzne wrażenie. Dobrze przygotowany, ciekawy plan wycieczki powinien być oparty o żelazne punkty zwiedzania, ale liczą się także sugestie młodych ludzi. Wielu z nich było już w Toruniu i poznało jego uroki. Pamiętają także, gdzie było najprzyjemniej, gdzie zjadło się w Grodzie Kopernika pyszny obiad, gdzie Menu oferta grupowa było ok.

Warto pamiętać, że nie w każdym lokalu gastronomicznym jest tak samo dobrze. Miła obsługa, ładne wnętrze i przede wszystkim smaczne jedzenie to podstawa. Stare Metropolis oferuje jeszcze coś więcej — pobyt w naszej włoskiej restauracji to gwarancja świetnego nastroju. To miejsce zapamiętuje się na długo i bardzo chętnie się tu wraca. W lecie można usiąść w gościnnych ogródkach, na zewnątrz lokalu. Na świeżym powietrzu dania smakują jeszcze lepiej!

Organizacja wycieczki – organizacja posiłku dla grup zorganizowanych to czasem nie lada wyzwanie. Trzeba wiedzieć, gdzie podają dania, które będą smakować wszystkim. Dzieci i młodzież przepadają za pizzą, ten wyśmienity włoski placek można zamówić w restauracji włoskiej Stare Metropolis.

Wspaniała kuchnia włoska

Włochy to jeden z najbardziej znanych krajów na świecie. Przyciąga bogatą kulturą, pięknymi widokami i łagodnym (przynajmniej w pasie nadmorskim) klimatem. Mieszkańcy słonecznej Italii słyną z ognistego temperamentu i bardzo kochają życie. Oczywiście dotyczy to także kuchni, która jest jednocześnie prosta i bardzo smaczna. Włosi uwielbiają jeść, jednak jako naród nie są otyli. Zawdzięczają to wspaniałej diecie śródziemnomorskiej, bogatej w drogocenną i zdrową oliwę z oliwek, ryby i świeże warzywa. Posiłki, które przygotowują są przyrządzane zawsze na świeżo, z wysokiej jakości produktów. Dla kucharza włoskiego organizacja wycieczki – organizacja posiłku dla grup to przyjemność, ponieważ Włosi kochają gotować i przepadają za spotkaniami z ludźmi.  Intensywne życie towarzyskie, wspólne biesiadowanie i ciekawe, przeciągające się do późnych godzin nocnych rozmowy i żarty — to ulubiony sposób spędzania czasu przez Włochów. Naród ten jest bardzo rodzinny i przyjacielski. W szerokim gronie rodzinnym dobrze czują się zarówno seniorzy, młodzież, osoby dojrzałe i całkiem małe dzieci.

Menu oferta grupowa zadowoli najwybredniejszego smakosza, znajdują się w nim zestawy obiadowe, które można dostosować pod upodobania całej grupy. Podstawowa oferta to : aromatyczna zupa, sycące danie główne oraz napój. Polecamy wszystkim przepyszne makarony z sosami oraz sztandarowe danie Starego Metropolis — włoską pizzę wypiekaną w piecu opalanym drewnem.

Warto zaznaczyć też, że istnieje możliwość zamówienia dań typowych dla kuchni polskiej. Smakowity, domowy rosół z kurczaka, karkówka z kluseczkami śląskimi i lubiane przez wszystkich lody — są wyróżnione w naszej karcie. Wszystkie potrawy przygotowywane są starannie przez naszych znakomitych kucharzy, którzy w swoją pracę wkładają zapał i dobre emocje. Menu oferta grupowa to idealne rozwiązanie dla wycieczek — zgromadziliśmy w nim popularne, cieszące się powodzeniem dania. Są bardzo smaczne, a przy tym w przystępnej cenie!

Serdecznie zapraszamy do ciepłych i przyjaznych wnętrz naszej włoskiej restauracji. Organizacja wycieczki — organizacja posiłku dla grup zorganizowanych ze Starym Metropolis to gwarantowany sukces! Sprawdź ofertę

Organizacja wycieczki — organizacja posiłku dla grup zorganizowanych w restauracji
POWRÓT

Kontakt

Logo stare metropolis

Menager

503 097 060
jola@staremetropolis.pl

Kierownik-ul. Łazienna

Stare Metropolis

ul. Łazienna 26

87-100 Toruń

512 196 310

Kierownik-ul. Podmurna

Stare Metropolis

ul. Podmurna 28

87-100 Toruń

530 741 653

Dane adresowe firmy
Metropolis Sp. z. o.o.
87-100 Toruń ul. Podmurna 28
NIP 956 20 29 373

 

 

 

Zamówienia na wynos z ODBIOREM osobistym 

  • 512 196 310
  • 530 741 653 

 

  

 

 

Menager

Rezerwacje grupowe


jola@staremetropolis.pl

 biuro@staremetropolis.pl

 

 

 

 

 

 

Biuro

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 17.00

biuro@staremetropolis.pl

tel. 56 621 04 05

kom. 731 089 675