Aktualności

Restauracja — miejsce spotkań biznesowych.


Przedsiębiorcy raczej nie narzekają na zbyt dużą ilość wolnego czasu i monotonne życie. Ciągle się coś u nich dzieje, wszędzie się śpieszą i mają tysiące rzeczy na głowie. Zdarza się, że brakuje wolnej chwili na posiłek. Lunch biznesowy to znakomita okazja, by w miłej atmosferze zjeść coś pysznego i w dodatku pozałatwiać różne sprawy zawodowe.

 

Ciekawe miejsce

Stare Metropolis to włoska restauracja, znajdująca się w centrum Torunia. Przyjemne wnętrza w stylu industrialnym, profesjonalna obsługa i przede wszystkim — znakomite potrawy, przygotowywane według oryginalnych receptur, to podstawowe zalety tego lokalu. Niezobowiązujący klimat, panujący w tej restauracji, sprzyja swobodnym rozmowom i jest o wiele bardziej przyjazny niż ten z gabinetu prezesa, czy sali konferencyjnej wielkiej korporacji. Warto w tym momencie wspomnieć, że nie każda ważna decyzja, dotycząca np. podjęcia współpracy z nowym kontrahentem, musi być podejmowana w poważnej atmosferze. Wspólne posiłki zbliżają i tworzą naturalną podstawę do rozmowy, łatwiej w ten sposób przełamać lody i dojść do porozumienia.

 

Czas na posiłek, czas na decyzje

Lunch biznesowy na ogół spożywa się w godzinach od 12 do 14.  Najlepiej, by danie było lekkie, czyli takie, który nas nasyci, ale nie obciąży. Najlepiej wybierać „posiłki niekłopotliwe”, czyli przekąski i sałatki, ale można także zdecydować się na pełny, treściwy obiad. Na spotkaniu biznesowym porusza się różne tematy, ale najważniejsze są oczywiście kwestie dotyczące firmy. Należy je podjąć jednak w stosownym momencie, tj. po głównym daniu. Na wstępie rozmawia się o pogodzie, urokach miasta i okolicznościowych sytuacjach, które miały miejsce tego dnia w mieście. Gdy kelnerka zaserwuje deser, można przejść do meritum spotkania.

W biznesie liczy się skuteczność. By Twoje plany ziściły się i doszło np. do podpisania umowy, dokładnie zaplanuj spotkanie i zaproś gości do restauracji Stare Metropolis. Przygotowuje się tu znakomite specjały kuchni włoskiej i polskiej. Szczególnie warte polecenia są ręcznie wyrabiane makarony, podawane z aromatycznymi sosami. Młodzi ludzie najczęściej wybierają klasyczną, włoską pizzę, która wypiekana jest tu w piecu opalanym drzewem.

 

W przyjemnie oświetlonych, ciepłych wnętrzach tego miejsca, czas płynie szybko i niezwykle przyjemnie. Zewsząd dochodzą wspaniałe zapachy i szmer rozmów, a czasem także wesoły śmiech. Przyjdź do Starego Metropolis, ciesz się wspaniałym posiłkiem i załatwiaj z powodzeniem swoje biznesowe sprawy!

Restauracja w Toruniu miejsce spotkań biznesowych.
POWRÓT

Kontakt

Logo stare metropolis

Menager

503 097 060
jola@staremetropolis.pl

Kierownik-ul. Łazienna

Stare Metropolis

ul. Łazienna 26

87-100 Toruń

512 196 310

Kierownik-ul. Podmurna

Stare Metropolis

ul. Podmurna 28

87-100 Toruń

530 741 653

Dane adresowe firmy
Metropolis Sp. z. o.o.
87-100 Toruń ul. Podmurna 28
NIP 956 20 29 373

 

 

 

Zamówienia na wynos z ODBIOREM osobistym 

  • 512 196 310
  • 530 741 653 

 

  

 

 

Menager

Rezerwacje grupowe


jola@staremetropolis.pl

 biuro@staremetropolis.pl

 

 

 

 

 

 

Biuro

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 17.00

biuro@staremetropolis.pl

tel. 56 621 04 05

kom. 731 089 675